EN

Tarih

Ekim 22-25, 2015

Yer

İSTANBUL KONGRE MERKEZİ

2014 YILI ZİYARETÇİ SAYISI

12.000

2014 YILI KATILIMCI FİRMA SAYISI

453

TÜMEXPO , İSTANBUL

TÜMSİAD öncülüğünde bu sene 3.sü düzenlenecek olan Tümexpo Genel Ticaret Fuarı Organizasyonu, DISCOVER EVENTS ile 22-25 Ekim 2015 tarihinde ICC (İstanbul Kongre Merkezi)’nde kapılarını açacak.

Tümexpo Fuarı, makine, tekstil, gıda, otomotiv, kozmetik, inşaat gibi önde gelen sektörlerde faaliyet gösteren firmaları yabancı firmalar ile bir araya getirecektir. Proje Türkiye Ekonomisinin son yıllarda göstermiş olduğu büyüme ve uluslararası ticarete yapmış olduğu katkılar ile Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Orta Asya gibi bir çok ülkenin farklı sektörlerinden ziyaretçi ve katılımcıları buluşturan ticari anlamda uluslararası bir platform olacaktır.

Fuarımız içerisinde yer alan ALLINTECH(All innovation Technology) Salonu, inovasyon projelerine yatırım yapan büyük firmalara, çalışmalarını tanıtma fırsatı verecek, ayrıca bu dev fuar projesi, eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek Kobi Şurası ile uluslararası konuşmacılar ve katılımcılara ev sahipliği yapacaktır.

Dünya ticaretinin ve uluslararası organizasyonların başlıca merkezlerinden biri olan İstanbul’da gerçekleşecek olan bu büyük organizasyon katılımcıları, ikili iş görüşmeleri yapabilecek, yeni bağlantılar kurma fırsatı yakalayabilecekler. Kobi Şurası ile uluslararası dengelerin güncel durumlarını izleyebilecek ve iyileştirme önerilerinden faydalana bilecekler. Allintech salonu ile inovasyon teknolojilerini yakından inceleme fırsatı bulacaklar.

Türkiye’nin en büyük ekonomi ve ticaret platformu olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen Tümexpo 2015 Genel Ticaret Fuarı Organizasyonu ile geniş bir ürün ve hizmet platformuna ulaşabilirsiniz.

ULAŞIM

İSTANBUL KONGRE MERKEZİ
TAŞKIŞLA CADDESİ
HARBİYE 34367
İSTANBUL/TÜRKİYE

info@tumexpo.com

YOL TARİFİ

FUAR KATILIM FORMU / fırsatı kaçırma!

Katılmak istediğim fuarda, stand kiralamak için aşağıdaki bilgiler doğrultusunda benimle iletişim kurmanızı rica ederim...

DESTEKLEYEN KURULUŞLAR